KONST / Litografier / Färglitografier 8928115
nr 892 8115
Färglitografier
2 st. Sven X: et Erixon, signerade, motivet: 35x42
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 maj 2014
kl 18:00:00
600 kr
400 kr
400 kr
500 kr